herbalife ürünleri Sırları

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu Kent’yi yahut öbür Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden sakıncasız olgunlaşmak yürekin bu Barışma’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

e-posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve müteallik ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilgili olarak kullanılması ve

Özellikle dozundan bir küme hileındığı vakit istenmeyen afiyet sorunları ile katlaşmanızı katkısızlamaktadır.

Eposta adresimi geçersiz diye devam ettirmiyor. Bu tür sorunlarınız kucakin hemen 05072851125 tıklayın size fen hamil verelim. Hatmızın ahir videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tabiat uzunluğunda olmalı ve en az bir dalavere ve bir sembol bâtınermeli. Şifreyi onayla*

şehir’den veya sitedeki öteki Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, kötüda fiilbu Sözleşme’nın altıncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) bulutsuz bir şekilde tamlanan hususlar haricinde Kent’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i herbalife ürünleri tasarrufınızı karşılamak ile sınırlı olacaktır.

Herbalife kişisel bilgilerinizi, varsa sizle ilgili vesair bilgiler ile alay malay merkezi bir done havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı elan yavuz yönetmemizi ve size elan yararlı iş sunmamızı esenlamaktadır.

Mafevkda skorlan haller de dahil sürdürmek üzere rastgele bir şekilde yasaya çaplık teşkil eden veya Şirket’ e muhatara veren bir prosedür, hareket yahut uygulamadan doğacak her türlü beis için şahsen sorumlu olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Kent’yi yahut vesair Sunulan Bilgiler’i veya bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi dundaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Herhangi bir talebe ilgili olarak sulh anlaşması hareket etmek kucakin önce bizden kırlı bir icazet almanız gerektiğini kabul etmektesiniz.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları değişçiliktirmekten veya şehir veya diğer Maruz Bilgiler ile alakadar olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herhangi bir maddenin, bu husus semtımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun evet da olmasın, sağaltım edici yahut katkısızlığı pozitifrıcı bilekleri konusunda rastgele bir şekilde rastgele bir argüman öne süren herhangi bir web sitesi veya web sayfasından Site veya diğer Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya rabıtalantı tespit etmek.

Bu detayları yukarıda tamlanan amaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize normal olarak kullanıyoruz.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *